Tekuté tapety Silk Plaster Victoria 708

Výrobce: Silk Plaster EU
Kód produktu: Victoria 708
Skladová dostupnost: 7 - 14 dní
599Kč
Cena bez daně: 495Kč
Cena v bonusových bodech: 0
Množství: + -
 

Příprava povrchu:


Aplikace dekorativního nátěru SILK PLASTER je velmi jednoduchá. Každý může zvládnout to i bez zvláštního výcviku. Nepotřebujete žádné speciální vybavení, jen speciání váleček a nebo plastové hladítko. 

Povrch by měl být suchý, čistý a rovnoměrně bílý, bez skvrn. Proto odstraňte staré tapety, barvy apod. V případě potřeby odstraňte prach a vysušte stěnu. 

Pokud necháte na stěnu staré tapety, lepidla, barvy, omítky, zbytky kovových šroubů a hřebíků, mohou tyto zbytky na povrchu vytvářet rez a žluté skvrny. Aby se zabránilo vzniku rezavých skvrn, odstraňte je.. 

Když máte suchou a čistou zeď, měli byste začít tím, že připravíte stěnu penetrací. Doporučujeme použít 2-3 vrstvy původního základního nátěru Duvilax BD20.

Aplikace tekutých tapet:


 1.jpg  

1. Nalijte do plastového kbelíku vlažnou vodu

 

  Fort, Miracle   Nord, East, Provence, Art Design   Master, Optima, Standard, Prestige, Victoria, Air Line, West, South, Ecodecor   Relief, Premium RECOAT I, RECOAT II, RECOAT III

3 litry

4,5 litru

6 litrů

7 litrů

7,5 litrů

       

  

 

   

      

2.Nasypejte balení tekuté tapety do kbelíku s vodou a důkladně rukama směs prohnětejte.
 

Materiál je bezpečný pro pokožku a zdraví.

UPOZORNĚNÍ: Doporučujeme úplné hnětení celého balení. Není určeno pro částečné použití. V obalu je uvnitř směsi uloženo suché lepidlo. Pokud se používá jen částečně, může docházet k situaci, kdy jsou komponenty lepidla více soustředěny v jedné oblasti sáčku než v jiném, kvůli skladování a přepravě. Koncentrace kusů lepidla jednou hnětená nemusí být v druhé části balení dostatečná. Proto doporučujeme pouze hnětení celého balení.
 

3.jpg

  3. Nechte uhnětenou dávku uležet doporučenou dobu (12 hodin), abyste dosáhli dokonalé konzistence před aplikací. Pro pohodlné skladování použijte obal z tekuté tapety. Aby bylo možné vyrobit dávku 3-4 pytlů, musí být pro každý pytel jednotlivě dokončen stejný postup. Pak je vše promícháme dohromady v plastové vaničky [15-25 litrového objemu], a to i po celou dobu konzistence. Doporučujeme vždy spojit sáčky dohromady tak, aby barevná směs byla rovnoměrná, jelikož mohou být drobné barevné odchylky od šarže k šarži.
Přidejte až 1 litr vody na pokojovou teplotu v jednom balení pro snadnější aplikaci. 

4.jpg

Při malých částech naneste namočený materiál rovnoměrně na hladkou vrstvu plastovou vrstvenou vrstvou 1-2 mm vrstvou. Použijte stejnou dávku pro pokrytí povrchu z jednoho rohu do druhého. Plastová stěrka musí s materiálem sousedit pod úhlem 10-15 stupňů a vytvořit klín. Pro ideální aplikaci SILK PLASTER za 1-2 hodiny použijte lehké boční pohyby, vyhlaďte povrch plastovým hladidlem a čas od času jej namočte ve vodě. Tapety kapaliny SILK PLASTER Optima a Master lze aplikovat také stříkací pistolí.
Tlak by měl být od 4 atmosfér a s šířkou trysky 4 mm nebo více.
Vnitřní teplota nesmí klesnout pod +15 ° C, vlhkost - normální. Doba schnutí tekutých tapet je 24 až 48 hodin. Závisí na teplotě, cirkulaci vzduchu a vlhkosti. Důrazně doporučujeme ventilaci místnosti otevřením oken a / nebo zapnutím klimatizace.
Abyste se vyhnuli jakýmkoliv drsným povrchům a aby bylo dosaženo rovnoměrného pokrytí, dodržujte stanovenou spotřebu materiálu.
Spotřeba materiálu o tloušťce nepřesahující 1,5 mm:
 

Prestige, Provence, Premium, Victoria, letecká linka, sever, západ, jih, východ

Relief, Ecodecor, Art Design 1, 2

Mistr  

 

Optima, Standard

 

RECOAT I, II, III

3,5-4 m²

3 - 3,5 m²

4 - 4,5 m²

4,5 - 5 m²

 

7 m²

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:

Akční nabídka